Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
 

 Dotpeenator™ CO9E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası Fonksiyon ve Animasyonları

 Önceki Sayfa 
 İndir  Önceki Sayfa
 pdf kataloğu indirmek için ikona tıklayınız  Filmi indirmek için ikonu tıklayınız
 

 Dotpeenator™ CO9E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası Teknik Detayları

 Önceki Sayfa 
Manyetik alan etkisi ile çalışan pin/kartuş takımı havalı markalama pin/kartuş takımı yerine kullanılarak havanın mevcut olmadığı noktalarda markalama operasyonlarının yapılmasına olanak tanır. "Dotpeenator CO9-E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası" pin/kartuş takımı hariç havalı CO9 modelimizin bütün yazılımsal ve mekaniksel özelliklerine sahiptir.170X120MM markalama alanına sahip CO9-E masa üstü bu ürünümüz özellikle ofis ortamlarında da çalımaya uygundur. Malzemeniz ne olursa olsun 61 HRC sertliğine kadar her tür iş parçanızı, makina ve ürün etiketlerinizi, kablo etiketlerinizi, takımlarınızı, ve aklınıza gelen her şeyi markalamanıza imkan sağlayan Dotpeenator CO9E Elektrikli Markalama Makinamız ile 42cm yüksekliğine kadar bütün parçaları tablası üzerine alır. T slotlu döküm tablası her parçayı tabla üzerinde kolayca konuçlandırmanıza imkan sağlar.
Referanslarımız
Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
 1 / 6 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Uzun araştırmalarımız sonucunda tanıştığımız kurumsal niteliğe sahip ve donanımlı çalışanları olan Avrupa kalitesinde düşük maliyetli makinalar imal eden Sermatek firmasından 2 adet markalama makinası aldık , birini 4 senedir birini 2 senedir kullanmaktayız.Firmanın hizmetinden ürünlerinden çok memnunuz. "
Serhat ENGİN

TIRSAN A.Ş

 1 / 8   

Nokta Vuruşlu Markalama Filmleri

 1  / 2    

© 2015  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir